Stilinizi Destekleyecek Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Salı, Ocak 30, 2018 Shelby 0 Comments


Erkekler için çok fazla aksesuar alternatifi yok. Bu nedenle güneş gözlükleri ile stillerini yansıtmayı tercih edebiliyorlar. Son dönemde erkek güneş gözlüğü modelleri bir hayli değişti ve artık daha fazla sayıda seçenek ile karşılaşmak mümkün. Çok daha çekici görünmenizi sağlayacak güneş gözlüklerine yönelebilir ve tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 
Bu yılın trendlerine göz atmak için Atasun internet sitesine de tıklayabilirsiniz. Güneş gözlüğü modasının nabzı bu adreste attığından, demode görünmemek için hangi modelleri seçmeniz gerektiğine dair ipuçlarını da mevcut koleksiyonlara göz atarak anında öğrenebiliyorsunuz. Bu yıl aviator stili bir hayli revaçta! Eğer çekiciliğinizin sınırlarını zorlamak isterseniz aviator kesimden şaşmayın. Zira Hollywood ünlüleri de genellikle bu güneş gözlükleri ile boy göstermeyi tercih ediyor. 

2018 Erkek Güneş Gözlüğü Trendleri Belli Oldu!
Alternatif arayanlara önerimiz wayfarer erkek güneş gözlükleri olacak. Biraz daha gizemli ve haliyle biraz daha cool görünmenizi sağlayabilen bu model hemen her yüz şekline uyum sağlayabiliyor. Koyu renkli camlar ve kalın bir çerçeve ise wayfarer kesimin olmazsa olmazları arasında bulunuyor. Leonardo Di Caprio bu gözlükler ile artık bütünleşmiş bir isim. 2018 trendleri arasında wayfarer tasarımı oldukça iddialı! 

Hem cool hem de güçlü bir duruş isteyenler, stilini bu yönde belirleyenler ise köşeli güneş gözlüklerini tercih edebilir. Aslında köşeli gözlükler Gues, Ray-Ban ya da Osse gibi lider markaların tüm koleksiyonlarında yer verdiği bir modeldir. Haliyle köşeli gözlük kullanmayı isteyenler marka seçiminde de çok daha özgür davranabilir. Brad Pitt köşeli gözlükten vazgeçemeyen isimlerden biri… 

Aynalı güneş gözlüklerini de unutmamak lazım. Oldukça havalı görünen ve sadece yaz aylarında değil, kış mevsiminde kullanıma da uygun olan aynalı gözlükler, yılın trendleri arasından size göz kırpıyor. Daha önce kullanmadıysanız, radikal bir seçim yaparak aynalı gözlük tasarımlarından birini seçin. Bu arada aynalı gözlükler de dahil olmak üzere, trendlere en uygun gözlükleri Atasun web adresinde bulabilirsiniz. Sitede hem kadınlar hem de erkekler için yüz şeklinize göre ideal seçimi yapabileceğiniz bir bölüm de var. “Yüzüme yakışsın” diyenler bu bölüme göz atabilir. 

0 yorum: