2017 Yılına Damga Vuracak Olan Moda Gelişmeleri

Perşembe, Mart 16, 2017 Shelby 0 Comments


Moda, çok geniş bir kavram olduğu için hemen herkese göre yorumlanabilecek açıklıktadır. Ancak genel geçer, belli başlı, o dönemi yansıtan belirli birkaç özellik dönemin modasını bizlere yansıtır. 2016‘dan hızlıca çıkıp hiç hız kesmeden 2017 yılına geçiş yaptığımız ve adım adım yaza doğru ilerlediğimiz bu zamanlarda aklımızda tek soru, bu yazın modası ne?

Özellikle biz kadınlar için bir tutku, bir vazgeçilmez ve bir yarış haline gelen moda da bu sorunun cevabını bulmak için binlerce moda dergisi okur yüzlerce internet sitesinde araştırma yaparız. Peki tüm bunlar bize moda hakkında ne kadar bilgi verir? Dünya modasını bize aktarır mı? İşte tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz,  rutine sadık kalmayan bir dergi olarak Elle’ye bir göz atın derim.  Yeni sayısı bir harika… Elle’den moda haberlerini öğrenebilir, bu senenin trendleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

2017 Yaz Modası Nedir?
2017 yılı bize özgürlük ve rahatlık sunuyor. Doğala geri bir dönüş yaşanılan bu sezon tüm trendlerinde bunu sıkça görmek mümkün. Doğala yakın, yapılmamış saçlar ve topuzlar, hafif gri, silik halde stilize edilmiş renkteki saçlar bu yazın gözdeleri arasında. Ayrıca salaş, yırtık ve transparan detaylara sahip giyimlerde 2017 yılında adından sıkça söz ettirecek gibi. Peki, ben tüm bunları nereden mi biliyorum? Tabi ki de Elle’den moda haberlerini takip ederek dönemi yansıtan Elle seçimlerine göz atıyorum. Geçtiğimiz sezonun aksine bu yaz neon renkler yerini pastel tonlara bırakıyor. Çarpıcı ve dikkat çekici özgür tasarımlar bu yılın modası. Ufak detaylarda kendinizi bulacağınız bir 2017 yaşayarak sizde kendi modanızı oluşturabilirsiniz. Ki zaten moda da kişinin kendine yakışanı giymesi, denemesi değil midir? Sanırım bu ayrıca üzerinde durulması gereken bir konu başlığı olabilir.

2017 yılında popüler olması beklenen bir önemli detay da makyaj. Özellikle toprak tonlarının hâkim olacağı bu yaz sezonu makyajlarında aşırı renklerden ve göz makyajlarından kaçınmanızı tavsiye ederim. Nude tonları kurtarıcınız.

0 yorum: