Eteğime Kuşlar Konmuş!

Pazartesi, Ağustos 24, 2015 Shelby 8 Comments

Yaz başında diktiğim bu eteğin fotoğraflarını sonunda yayınlayabiliyorum! Önü düğmeli kot etekler bu yazın gözdelerinden. Tabii ki satın almayıp diktim. Fotoğrafları yine iş yerinde öğlen arasında çektiğimiz için eteğin buruşukluğunu görmemenizi rica ediyorum.


Eteğin kalıbı 2014/1 Burda Pratik Dikiş dergisinden. Çok kolay bir model, ben üzerinde herhangi bir değişiklik yapmadım. Sadece tüm dikişlerin dışından kalın bir iple üst dikiş geçtim. Kumaşım da çok ince gömleklik kot kumaş. Yaz ayları için çok rahat oldu, ama çok çabuk buruşuyor.


Ceplerdeki kuş aplikler ütüyle yapıştırılan apliklerden, çok eskiden Etsy'den almıştım. Düğmelerim ise Tuhaf Tuhafiye'den alışverişimde paketin içinden hediye olarak çıkmışlardı. Fotoğraflarda görünmese de beyaz üzeri mor çiçekli oval düğmelerim çok güzel.


Aşağıdaki fotoğraf ise, overlok makineme kavuşmamın sevincinden, yakında detaylı bir yazısını yazacağım:)


Beni sosyal medyada takip etmek için:

8 yorum:

 1. Çok rahat ve kullanışlı görünüyor. Düğme ve kuş detayları ile birlikte çok şık olmuş, ellerinize sağlık.
  Hep son fotoğraftaki gibi mutlu olun :))
  Sevgilerimle

  YanıtlaSil
 2. Seni buralarda görmeyi özlemişim. Etek harika tabii, aplikeler de öyle. Ama düğmelere haksızlık etmişsin, onlar da yakın plan bir fotoyu hakediyorlar bence. Yani ben merak ettim şahsen ;DD

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de özlemişim buraları. Düğmeleri en kısa zamanda instagramda paylaşayım o zaman:)

   Sil
 3. Çok güzel olmuş! Bu renk bu yaz benim de favorim henüz bu renkte bir giysi dikemesem de :) Kuş ayrı bir heyecan katmış eteğe, 10 numara! Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 4. Ne tatlı kuşlar konmuş öyle ne güzel bir fikirmiş cnm! Çok cici bir etek, eklediğin detaylarla onu daha da sevimli yapmışsın... Enerjin de bir harika! Ellerine sağlık:)

  YanıtlaSil