Tatil Bavulumdan: Taşlı Plaj Çantası

Perşembe, Ağustos 28, 2014 Shelby 13 Comments

Ah bu sıcaklar! İçimden hiiiç bir şey yapmak gelmiyor! Halbuki ben sıcak seven bir insandım. Tüm enerjim emiliyor sanki. 

Bu çantayı tatile gitmeden önce yapmıştım. Dev gibi bir plaj çantasına ihtiyacım vardı ve kumaşım ben plaj çantası olmalıyım diye bağırıyordu! 

I made this beach bag before our vacation. I needed a huge beach bag and my fabric also wants to be a beach bag so badly!


Çanta için yarım metre kumaş kullandım, artan kumaşla da aşağıdaki keseyi yaptım. Kumaşım beyaz taşlı dijital baskı dock kumaş.

I used 1/2 meter fabric and I made small bag the rest of the fabric. My fabric is beautiful dock with white stones digital print. 
Astarım çiçek çiçek pamuklu bir kumaş. Çantanın dik durması için süngerimsi bir malzeme kullandım, çanta malzemeleri satan yerlerde bulunabilir. Ben Ulus'ta Çantacılar Sokak'tan almıştım uzun zaman önce. 

Lining is floral cotton. I used some kind of spongy material for steady look in the bag. It could be found on bag and purse material stores. 


Plaj çantamın içi daha derli toplu dursun diye de bu keseleri yaptım. Bir yığın güneş kremi, losyon, kozmetik alabiliyorlar. 

I made these little bags to organize my beach bag easily. I can put a lot of cosmetics in them like sun screens, loitons, etc.


Çantam plajda çok kullanışlı oldu. Aklımda kumların içinde güzel bir fotoğraf çekmek vardı ama bu gün yarın derken Ankara'ya dönmüştük bile:)

My beach bag is very useful. I wanted to take a cool photo of my bag in the beach but unfotunately I forgot:)


Bu sıcak iş gününde, Ankara'da ofisteyken klimayı icat eden kişiye şükrederek ve güzelim Akbük'ten bir fotoğrafla yazıyı sonlandırıyorum. 

In this hot working day at the office in Ankara, I send my thanks to inventor of air conditioners and I finish this post with a beautiful photo from Akbük.


13 yorum:

 1. Çantanın modelini ve kumaşın desenini çok beğendim. Güzel günlerde kullanın

  YanıtlaSil
 2. ben de tatile gitmeden bir plaj çantası dikeyim diyorum, fikir oldu canım sağol. tabii bende böyle güzel kumaş yok ama...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler canım:) İstersen kumaştan alıp göndereyim sana?

   Sil
 3. Sıcak deme kışı seven bir tip oldum:) Hepsi çok hoş bu keselerden herkese lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Of of ben de sıcak severdim. Bayılacak gibi oluyorum artık:(

   Sil
 4. çanta çok güzel olmuş,kumaşı da uygun seçim ve çok hoş
  ellerinize sağlık
  sevgiler

  YanıtlaSil
 5. böyleee güzel kumaşları nasıl da bulur seçersin tatlımmmm yaaa:)))))))) gerçekten bayılıyorum yaptıklarına.... Çanta çok farklı çok değişik olmuş cnm. Bide sıcağı sevmek konusunda sana katılıyorum :P Memleketimiz soğuk malum...
  ellerine sağlık!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkürler tatlım:) Kumaşı görür görmez plaj çantası yapmalıyım dedim:)

   Sil
 6. Çanta da kumaşı da çok güzel :) Ellerinize sağlık...

  YanıtlaSil
 7. Çok güzel olmuş, Ellerinize sağlık...
  Bana da beklerim http://resimdefterimm.blogspot.com/

  YanıtlaSil