İstiyorumm!! / Wanted!!

Perşembe, Mart 14, 2013 Shelby 8 Comments

Bu güzelliği ilk kez purseblog diye çantalarla ilgili bir blogda gördüm. Birbirinden güzel renkleri, saffiano derisi ve Reed Krakoff çantaları andıran modeline bayıldım. Detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

I saw this baby on purseblog. I'm in love with the beautiful colors, saffiano leather and the shape that reminds me Reed Krakoff handbags. For more details please click here.

Bildiğimiz tasarım çantalara göre çok daha uygun fiyatlı ama yine de öyle çok ucuz sayılmaz. Sanırım şimdilik sadece Neiman Marcus'te satılıyor ve Türkiye'ye gönderimi yok. Gelirse de diğer tasarım ürünlerde olduğu gibi 1.5 kat fiyata satılır herhalde. Fiyatı yaklaşık 700 TL. Bana hediye almak isteyenlere duyurulur!!

The bag is cheaper than other designer bags but not so much. I suppose it sales only on Neiman Marcus for now but shipping is not available to Turkey. The price is 358$! Announced to who wants to buy me a present!


8 yorum:

 1. Annem "Elden gelen öğün olmaz, o da zamanında gelmez" der. Şekerciğim kim kime bu gün 700 TL'lik hediye verir ki? Olsa tükkan senin:)) Hediye etmişim gibi kabul et lütfen. Ne de olsa hediyenin büyüğü küçüğü olmaz:) Sevgilerimle.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aslında ben o hediye mesajını eşime göndermiştim ama sen hediye etmişsin gibi de kabul ettim:))

   Sil
  2. I love the green one!!!
   Do you like to follow each other???
   Let me know....
   expressyourselfbypaolalauretano

   Sil
 2. hahahah eşe iyi bir msj olmuş cnm:))) ben de her renginden bi tane istiyorum ama orijinal olsun istiyorum, Bülent Ersoy'un çantaları gibi ve takıları gibi olsun istemiyorum:P
  cnm buarada eski gömleğime napsam mim'iyle ilgili senin de fikirlerini bekliyorum:)))
  öpüyorum, iyi haftasonları!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Renkleri harika değil mi? Aaa ben görmedim o yazını. Hemen ışınlanıyorum:)

   Sil
 3. :))) hepimiz toplanıp dolar günü düzenlesek de alsak nasıl olur?! :P

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kişi başı 10 dolardan toplayalım, kampanya başlatalım hehehe:)))

   Sil