Patroneslerim Geldi!

Salı, Aralık 18, 2012 Shelby 14 Comments

Bu aralar hiçbir şey yapasım yok. Ne dikiş dikiyorum ne bloga yazı giriyorum, hiçbir şey! Aslında pek çok alışveriş yaptım, 60'lar Burdalarıma yenilerini ekledim ama hiç birini yazmak istemedim nedense. Alışveriş sitelerine bile bakmıyorum o derece bir miskinlik var üzerimde. Ama bu dergiler yazmaya değer. Fotoğraflarına ağzımın suyu akarak baktığım Patrones dergilerini temin edebileceğim güvenilir bir adres buldum! 

Bu dergiler de oradan geldi. Tanesi yaklaşık 23 TL'ye geldiği için 2 tane alabildim. Ayda 2 adet alma limiti koydum kendime. Bu siteden ilk alışverişim 2,95 €'luk bir dergi oldu. Sitenin güvenilirliğini test etmek için en ucuz dergilerden birini aldım. Dergi sağ salim elime ulaşınca da hemen Patronesleri sipariş ettim. Tam 5 günde (iş günü değil) elime ulaştı. Derginin tüm sayıları olmasa da son sayılar var. Ayrıca Patrones dışında pek çok dergi, kitap ve kalıp bulabilirsiniz. Sitede ödeme paypal ile yapılabiliyor. Benim 2. alışverişim sorunsuz oldu. Umarım siz de sorun yaşamazsınız.


Patrones No: 316


Patrones Fiesta No: 9


Umarım faydalı olmuştur. Ama bütün dergileri bitirmeyin kızlar, alacağım daha çok sayı var! 

Hemen bir şeyler dikmeliyim! 14 yorum:

 1. Seher'ciğim hayırlı olsun:) gönlüne göre neler yaparsın bunlarla, sevgiler.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim canım, ilk fırsatta hemen başlayacağım:)

   Sil
 2. beyaz bluz çok güzel yaa..bence burdaları bırak bunlardan al..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok güzel bence de. Ama Burda'nın da hakkını yemeyelim, elimizde bi tek o var:)

   Sil
 3. cnm özletiyosun kendini ama:))) bu aralar bende de bir miskin var, hiç bişey yapasım gelmiyo, 2012'nin bitişini bekliyorum 2013'te daha zinde, canlı, dinamik olmayı hedefliyorum:P en kısa zamanda dikiş postunu bekliyorum:) öpüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kumaşçıya gittiğimde kumaşlar bile heyecanlandırmıyor bu aralar, geçici bir durumdur umarım:)Kış depresyonu mu acaba? Atlatalım bir an önce, öptüm ben de:))

   Sil
 4. ohhh süper :)) kalıplar nasıl peki,açıklayıcı ve net mi

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, kalıplara henüz bakamadım. İspanyolca olduğu için yoğun google translate kullanacağım gibi:)

   Sil
 5. dikeceklerini dört gözle bekliyorum :) umarım kalıpları güzeldir

  YanıtlaSil
 6. Yeni modelleriniz size can,kan,enerji getirsin. 2013 de hergün bir kıyafet dikin inşallah. Diktiklerinizi dolaplara sığdıramayın inşallah.Bizde bol bol takip edelim :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel dilekler böyle! Çok çok teşekkür ederim:))

   Sil