Ucuzunu Bul!

Cumartesi, Kasım 03, 2012 Shelby 11 Comments

Aylar önce İlham aldıklarım diye bir yazı yazmıştım. İşte o yazımdaki Alexander Mcqueen elbise çok beğenilmişti. Ama 1971 €'luk fiyatı ile alınacaklar değil dikilecekler listeme girmişti. Bugün New Look'ta dolanırken bu Alexander Mcqueen elbiseye çok benzer bir elbise buldum. Ekonomik alternatifleri sevdiğimi beni takip edenler bilir. Dikmek kadar ekonomik olmasa da dikiş bilmeyenler, sevmeyenler için güzel bir alternatif bence.Bu fikri çok sevdim. Ucuzunu Bul! yazılarım devam edecek. 

Bu arada yanlış anlaşılmasın elbette bu iki elbisenin kalitesi kıyaslanamaz. Fotoğraflardan bile anlaşılıyor. Benimki sadece bir alternatif arama çabası:)11 yorum:

 1. süpermiş :)
  Rachel Zoe da kendi websitesinde benzer içekli bir köşe bulunduruyor. ara ara oradan da kopya çekebilisin. onlar senden çekmezse tabii :P

  ama ben yazdıklarını "ucuzunu dik" şeklinde okuyorum. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Asıl amaç ucuzunu dikmek tabii ki! Dikince 29,99 €'dan bile ucuz olacağı kesin:)
   Rachel Zoe'nun sitesine ışınlanıyorum hemen. Aslında pek çok yabancı blogda Look For Less başlıklı bu tarz yazılar oluyor. Bizde nedense pek yok ya da ben göremedim.

   Sil
  2. sen başlatırsın işte ne güzel olur! :)

   Sil
 2. 1971 € elbise nasıl oluyor, anlamıyorum. Bence en iyisi dediğin gibi ucuzunu bul.Bende bu sıralar KendinDik.com' um dediği gibi ucuzunu dik modundayım:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Elbette kumaş, kalıp ve dikiş kalitesi en üstte ama marka en önemli faktör:) Belki ayakkabı ve çantada olabilir ama elbisede ucuzunu bul, ucuzunu dik:)

   Sil
 3. Ben cok sevdım bu olayı :)

  gorgeousofmyworld.blogspot.com

  YanıtlaSil
 4. takdir ettim seni :))
  Bende yemeklerde aynı mantığı kullanırım. İç fıstık yerine ceviz, kreme yerine kavrulmuş unlu süt :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler, senin yöntemin de güzelmiş:)

   Sil
 5. Çok güzel birşey olmuş bu:), bu arada e-posta yoluyla bir soru yönelttim, vakitiniz olur da cevaplarsanız çok memnun olurum, sevgi ve selamlarımla.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederimm. Mailine cevap verdim:)

   Sil