Lilakutu Şubat 2012

Cumartesi, Şubat 18, 2012 Shelby 0 Comments

Yine geç kalmış bir yazı ile buradayım. Ayda 19 TL karşılığında her ay elimize farklı farklı ürünler gönderen bu konsepti çok seviyorum. Böylece adını hiç duymadığım ürünlerle tanışıp belki de aradığım ürünü bulabiliyorum. Ocak Lilakutu'dan çıkan Dephyto maske gibi. Onun da yazısını yazacağım.


Gelelim kutu içeriğine:

  1. Beyaz Lilakutu çorabı ve kalpli toka: Çok şirin şeyler, tabii ki kullanacağım:)
  2. Revigen şampuan: Saç dökülmelerine karşı canlandırıcı şampuanı deneyeceğim. Çünkü kestirmeden önce saçlarım aşırı dökülüyordu. Kestirince biraz toparladı ama yine de bu şampuanı kullanacağım bakalım.
  3. Activar AC-11 Maske: Kullanımı oldukça ilginç olan bu maske yeşil çay ile birlikte karıştırılarak uygulanıyormuş. Leke ve çok kırışık problemim olmadığı için belki birine hediye ederim.
  4. Cosmed tüy azaltıcı vücut losyonu: Kesinlikle kullanılacak:)
  5. Cosmed tüy azaltıcı serum: Tabii ki bu ürün de kullanılacak:)
  6. L'Occitane Aromachologie Relaxin vücut losyonu: Yine söylüyorum L'Occitane'dan ne gelse kabulum. Benim gibi hassas ciltlilere çok uygun bir losyon.
  7. Inglot Allık No 35: Şubat Lilakutu'nun starı tam boy olan Inglot allık oldu. Rengi çok sevdim. İçindeki simler biraz göz korkutucu ama güzel duruyor. Şubat Lilakutu'm geldiğinden beri kullanıyorum. Çok da kalıcı.
  8. Durance Antik Güller koruyucu el kremi: Broşürüne bağlanmış gerçek kuru güllerle birlikte güzel bir sunum. Henüz denemedim.
  9. Max Factor Ageless Elixir fondöten: Benim kutumdan Bej 55 ve Golden 75 çıktı. Bej 55 sanırım cildime daha uygun olacak.
  10. Marakesh Oil saç şekillendirici iksir: İçeriğinde Argan ve Kenevir çekirdeği yağı varmış. Yıpranmış saçlarıma iyi geleceğini düşünüyorum.

Şubat Lilakutu tek başına Inglot allığı gönderse bile bana yeterdi, yanında da bir sürü güzel şey var. Siz de her ay böyle sürpriz ürünler istiyorsanız buradan üye olabilirsiniz:)


0 yorum: