Sephora İndirimi: Makyaj Çantası

Salı, Ocak 17, 2012 Shelby 5 Comments

Meşhuur Sephora indiriminden kaptım bu çantayı. Ben en sık kullandığım makyaj malzemelerimi maalesef banyoda tutuyorum. Radyatörden en uzak noktada ve ağızları sıkı sıkı kapalı halde. Ama banyom çok küçük olduğu için en sık kullandıklarım da olsa etrafa saçılıyorlardı. Uzun süredir bu tarz bir şey arıyordum.


Çantada 2 tane büyük fermuarlı file bölmeyle bir tane şeffaf plastik yine ağzı kapanabilen çıtçıtla bağlı bir bölme ve bir de mıknatıslı ayna var. Çantanın kapağında da bir bölüm var ama ben burayı kullanmıyorum.
Çantanın ucunda bir çengel var. Böylece hemen her yere asılabilir. Çantayı katlayıp toplayınca gayet toplu ve düzgün görünüyor.Alttaki bölmeye fondötenler, pudra, aydınlatıcı, allık, vb ten makyaj ürünlerimi koyuyorum. Araya bir göz kremi girmiş, olabilirJ  
Ortadaki bölmeye göz makyaj ürünlerimi koymaya çalıştım.

En üstte aslında rujlarım duruyor ama yolculuklarda fırçalar da gayet temiz saklanabilir.
Ben çok sevdim bu çantayı. Hemen banyo kapısının arkasına astım. Fiyatı indirimli 25TL. Ben mağazadaki sonuncuyu aldım. Siz de böyle bir çanta arıyorsanız Sephora indirimini kaçırmayın derim:)

5 yorum:

 1. ayyy ben buna bayıldım çok güzelmiş

  ben malesef 3 haftadır yattığımdan dolayı indirimler yalan oldu

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Gerçekten çok kullanışlı:) Kötü bişi yoktur umarım neden yatıyorsun?

   Sil
 2. Güle güle kullan canım.Geçen sephora da indirimde görünce çok üzüldüm çünkü ben bu makyaj çantasını 50tl aldım:)Şans işte...Ama çok kullanışlı ve ürün sığdırmaya uğraşmıyorsun bütün ürünleri toparlıyor.Seyahatler için ideal bence....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hadi ya kötü olmuş:( Sephora indirimlerini seviyorum ben. Bir de cilt bakım ürünlerinde indirim yapsalar biraz ne güzel olur:)

   Sil
 3. Sephora indiriminden ben de farklı bir makyaj çantası aldım.Bu da güzelmiş.Güle güle kullan.

  YanıtlaSil