MAC False Lashes Extreme Black

Çarşamba, Ocak 18, 2012 Shelby 4 Comments

Cumartesi günü çıktığım MAC gezimden aldım bu rimeli. Aslında aklımda Armani Eyes to Kill vardı. Bulamasam da yine Benefit They’re Real alırım diye düşünüyordum. Ama MAC’e girip makyaj yaptırınca, bütün olarak çok güzel geldi gözüme ve aldım.Bu rimel için yapacağım yorum: “yaani, eh” olur. Güzel bir siyahı var. Bu tarz extreme black, carbon black rimeller suyu görünce hemen akmaya eğilimliler. MAC False Lashes de böyle. Bi damla su görünce çözünüp bulaşabiliyor.


Sürümünün de çok hoşuma gittiği söylenemez. Göz kapaklarıma aşırı bulaştırdım. Hiç hoşlanmıyorum rimel bulaştırmaktan. Temizlemeye kalkınca emek emek (!) sürdüğüm farım da bozuluyor.


Bu da kirpiklerimde duruşu. Bu görüntüyü ancak 3 kat sürerek elde ettim.


Olumlu tarafı yok mu? Var elbette. Kesinlikle topaklanmıyor ve kirpikleri güzel ayırıyor. Kolay temizleniyor.  Ama benim gibi çok hacimli dramatik kirpikler sevenler için pek uygun değil. Fiyatı 55 TL . Bir daha alacağımı sanmam. 


4 yorum:

 1. Malesef Mac'in rimelleri beni pek tatmin etmiyor. Takma kirpik etkisi yarattığını söyledikleri rimel bile yetersiz görünüyor. Rimel de Maybeline'dan ve Max Factorden vazgeçmem. Sevgilerr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben Max Factor'den de pek hoşlanmıyorum. Ama Maybelline rimelleri fiyatlarına göre harikalar:)

   Sil
 2. Bende sephora dan yeni bi rimel kesfettim outrageous diye cok memnun kaldim. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçenlerde Sephora'ya gittiğimde görmüştüm o rimeli ama gözümde makyaj vardı deneyemedim. En kısa zamanda deneyeceğim. Tavsiye için teşekkürler:)

   Sil