Benefit Brow Bar ve Sephora Alışverişim

Pazartesi, Aralık 12, 2011 Shelby 9 Comments

Daha önceki bir yazımda kaşlarımın ne kadar berbat olduğundan bahsetmiştim. Ben Eskişehir'liyim ve 1 yıldan fazla bir süredir Ankara'da yaşıyorum. Bu süre içerisinde tüm kuaför işlemlerim için 2-3 haftada bir hafta sonu Eskişehir'e gidiyordum. Artık işlerim çok yoğunlaştığından ve kuaförüm de hafta sonları çok dolu olduğundan Ankara'da kendimi teslim edebileceğim bir yer arıyordum. Kaşlarım için Benefit Brow Bar'ı seçtim. Kuaför arayışım halen devam ediyor. Sephora'ya gidilip alışveriş yapmadan çıkmak mümkün olmadığından yine ellerim dolu ayrıldım.

Brow Bar'da çok titiz çalışılıyor. Kullanılan bir çubuğu tekrar ürünlere temas ettirmiyorlar. Kaşlarım alınırken herhalde 20 farklı ağda çubuğu kullanıldı. Özel bir ağda ve sonrasında çok hoşuma giden bir soğutucu jel kullanıyorlar. Ki ben beyaz tenli olduğumdan aşırı kızarırım. Kızarıklığım hemen geçti.

Ben kaşlarımı çok beğendim. Aslında çok değil çünkü benim kaşım yok. Ama sanırım olabilecek en iyi kaş bu oldu:) Bir de Bene-Babe Deniz bana pembe bir kart verdi. "Brow Bar Loyalty Card" ile 7 işlemden sonra 1 tanesini hediye ediyorlar.


Kaşlarımın öncesi ve sonrası. 
1. fotoğrafta gözlerimde Avon jel eyeliner ve Benefit They're Real mascara var. 2. fotoğraf makyajsız.


Benefit Brow Bar'da işim bittikten sonra Bene-Babe Deniz bana All Decked Out kofreyi gösterince de hemen atlayıp aldım bir tane. Son bir kaç paket kalmış ellerinde. İsteyenlere duyurulur. Benetint çok hoşuma giden bir üründü. Porefessional'ı da çok merak ediyordum. Yanında da bir deneme boy Some Kind-a Gorgeous fondoten olunca ben de kaçırmadım:)


Ayrıca Bene-Babe Deniz çantama bir kaç tane de sample koymuş. Herborist'in siyah-beyaz maskesini dün akşam duştan sonra eşimle birlikte denedik ve çok beğendik. Tam boyun fiyatı çok uçuk değilse almayı düşünüyorum.

9 yorum:

 1. ben çok beğendimm =) benefit brow barı denemek istiyorum bir ara.. =)

  YanıtlaSil
 2. Brow Bar deneyimini bizimle paylaştığın için teşekkür ederiz.
  All Decked Out setinide mutlu günlerde kullanmanı dileriz.
  Tekrar görüşmek üzere :)

  Bene-Sevgiler
  Benefit Cosmetics Turkey

  YanıtlaSil
 3. hepsini güle güle kullanın. Acaba bu setin fiyatı nedir bilgi verebilirmisiniz?

  YanıtlaSil
 4. @alice bahsetmeyi unuttuğum bir fırsatları daha var. Şimdi yazıya ekledim:)

  @Benefit Cosmetics Turkey çok teşekkürler:)

  @adsız Brow Bar' da kaş dizaynı işlemi 29 TL, set fiyatı 125 TL. Ürünler tek tek alınırsa fiyat 194 TL oluyor.

  YanıtlaSil
 5. Bilgilendirme için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 6. cok begendim
  çekilişime beklerim
  http://kozmetikdeneyimleri.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 7. Teşekkürler. Katıldım çekilişine:)

  YanıtlaSil