Tırnak Sticker Denemem

Cuma, Kasım 11, 2011 Shelby 2 Comments

İlk yapıştırma oje denememle karşınızdayım. Bu stickerları yurtdışı alışveriş yasağından önce ebay'den almıştım. Elimde daha onlarca var. Yakında satışa koymayı düşünüyorum.

Kullanmaya sıra gelmeyen stickerlarımın içinden aşağıda gördüğünüz bu modeli stickerlarımın içinden rastgele seçtim. Altın rengi dokuma gibi duruyor. Çok fazla fotoğraf çekmedim. Her açıdan aynı görünüyor çünkü.


Dipleri çok iyi oturuyor. Ama kenarları biraz marul gibi oldu. Belki sticker güzel değildir, belki ben beceremedim bilmiyorum.

Bir paketten 16 adet değişik boyutlarda sticker çıkıyor. Ben 10 tanesini tam kullandım, arada parçalanma olmadı. Kalanları da farklı manikürlerde şerit olarak kullanmayı düşünüyorum. Paketin üzerinde 10 gün dayanacağı yazıyordu. Pek sanmıyorum ama deneyip göreceğim bakalım.

Not: Bu aralar şanslı günlerim galiba. Önce MAC fondöten kazandım. Bu gün de Mavi Ojeli Kız' ın blogundaki çekilişten Stamping Nail Art Set kazandığımı öğrendim:) Kazanamayacağımı düşünüp önceden 1 adet sipariş vermiştim o da bu gün geliyor. Umarım disk desenleri farklıdır hehe:))) İlk denememi hemen burada görebileceksiniz.

2 yorum: