Makyajım: 1

Cuma, Kasım 04, 2011 Shelby 2 Comments

Fabrikada tonla erkeğin içinde çalıştığım için hafta içi aşırı makyaj yapmaktan kaçınıyorum. Fotoğraflarda çok altınlı, parıltılı çıkmış ama normalde bu kadar parlamıyor. Flaş etkisi işte.


Tüm göz kapağıma MAC Bare Study Paint Pot sürdüm. Sonra Sigma Blending E25 fırça ile MAC Devoted Puppy Classic Eyes far paletindeki bronz rengi kaş altımda kemiğin üzerine iyice yedirdim. Yine aynı fırçayla göz pınarlarıma aynı paletten krem rengini sürdüm.


MAC Fluidline Blacktrack jel eyeliner'ı Benefit'in ince uçlu fırçasıyla sürdüm. Üst kirpiklerimin iç beyaz kısmını da aynı fırçayla eyeliner ile doldurdum. Bu işlemi yaparken dikkat edin benim gözlerimde şeffaf lens var. Eyeliner lensime bulaştı ve temizleyemediğim için lensi atmak zorunda kaldım.


Kirpiklerime iki kat Benefit They're Real! maskara ve kaş altıma da azıcık Nars Orgasm aydınlatıcı sürdüm ve makyajımı tamamladım.
Normalde kaşlarımı kaş kalemi ve fırçayla boyuyorum ama bu makyajda herhangi bir şey yapmadım. Zaten acil bir kaş yardımına ihtiyacım var. Ankara'da kaş konusunda iyi olan bir yer var mı bildiğiniz?


Yüzüm görünmüyor ama kullandığım malzemeleri de ekleyeyim. Nemlendirici üzeri MAC Prep+Prime Skin makyaj bazı, MAC Matchmaster Fondöten, MAC Style Allık ve Nars Orgasm Illuminator var. Kapatıcı kullanmadım.

2 yorum: