Yepyeni Sigma Fırçalar: SIGMAX COLLECTION

Salı, Ekim 11, 2011 Shelby 0 Comments

Fırçalarına bayıldığım, süper ürünleri olan bir marka Sigma. Bu sabah sentetik fırçalarına 1 tanesi ucu sivri kabuki olmak üzere toplam 5 adet fırça eklediklerini gördüm. Böylece daha önceden 3 fırçadan oluşan "synthetic kabuki set" 4 fırçalı olmuş ve harika görünüyorlar. Bu fırçalarla toz, krem ve likit ürünler kolay, pürüzsüz ve kusursuz uygulanabilir. Hangi fırça nereye uygulanıyormuş, açıklaması aşağıdaki resimde (bkz: şekil 1A hehe:))
1. P80 Precision Flat: Üst yüzeyi düz olan bu fırça ile küçük bölgelere krem ve likit ürünler uygulanıyor. Küçük hataları düzeltmek için uygun olacağını düşünüyorum.


2. P82 Precision Round: Üst kısmı yuvarlak şekillendirilmiş bu fırça göz altı ve burun çevresi için tasarlanmış. Likit ve toz concealer uygulamalarında kullanılabilir.


3. P84 Precision Angled Fırça: Açılı şekillendirilmiş bu fırça ile kontür ve karıştırma (blending) için tasarlanmış. Likit, toz ve krem ürünler uygulanabiliyor.


4. P86 Precision Tapered: Pudra ve aydınlatıcı uygulamaları için tasarlanmış bu fırça ile kaş altı ve yanaklar için kullanılabilir.5. F86 Synthetic Tapered Kabuki:  P86'nın büyük boyu olan bu fırça aydınlatma ve kontür uygulamalarında daha geniş alanlarda rahat kullanılabilir. 


6. F80, F82 VE F84: Sigmax Collection'da zaten bulunan fırçalardı. Pek çok blogda haklarında yazılıp çizildiği için ben de tekrar anlatmaya gerek duymadım. Sadece fotoğrafları aşağıda görülebilir.

Bu koleksiyondaki fırçalarla Sigma profesyonel uygulamalara daha çok hitap eder hale gelmiş. P serisi fırçaların fiyatları 14 $, F serisi kabuki fırçaların fiyatları 16 $. Tamamı set olarak alınmak istenirse 99$'a sigmabeauty' den alınabilir. Ben yurtdışı alışveriş yasağından sonra iki defa Sigma'dan alışveriş yaptım. Sorunsuz elime ulaştı. Fiyat/performans oranı süper olan bu fırçalar mutlaka denenmeli..

0 yorum: