Strawberrynet.com Tekrar Türkiye'ye Gönderim Yapmaya Başladı! Ama Nasıl?...

Çarşamba, Ekim 19, 2011 Shelby 0 Comments

Bu gün yaptığım alışverişten sonra acaba ne kadar pahalıya ürün aldım diye strawberrynet.com'dan fiyatlara bakmak istedim, ne göreyim! "TÜRKİYE'YE GÖNDERİMLERİMİZ BAŞLAMIŞTIR." yazısını görünce şok oldum. Aşağıdaki açıklamayı yayınlamışlar kendileri.

Şöyle bir fiyatları inceledim. Fiyatlar uçmuş. Nerede o süper fiyatlar, indirimler. Hiç biri yok. Hatta yurt içi satıcılardan çok daha pahalı. Sephora'da 87 TL olan Biotherm nemlendirici, Strawberry'de indirimli olduğu halde 118.50 TL. Ama bizi gümrükte yorrmayacaklarmış ve gönderi ücreti de almıyorlarmış.

Benim anlamadığım nokta şu: yasak kalktı mı ne oldu yani? Genelgede herhangi bir değişiklik yok. Parasını ödeyince oluyorsa istediğimiz siteden vergisini vererek alışveriş yapabilmemiz gerekmez mi? Hükumetimizin anlamlandırmamadığım işlerinden biri daha...Türkiye’ye gönderilerimiz başlamıştır. Yeni sürpriz ve kolaylıklarımızla...

Sayın müşterimiz,

Türkiye ye gönderimlerimizin sınırlı sayıda ürün ile başlamış olduğunu müjdelemek istiyoruz. Şimdilik gönderim yapılan ürün çeşidi sınırlı olmasına rağmen, ürün yelpazemiz her geçen gün yeni eklenenlerle artacak ve 600 den fazla marka, 30,000 çeşit ürün kataloğumuzun tamamını size sunuyor olacağız.

Yeniliklerimiz neler?
  • Hiç bir zaman gümrükle işiniz olmayacak. Tüm vergiler tarafımızdan ödenip, ürünler özel kurye ile adresinize teslim edilecek.
  • 150 Euro sınırı yok, tüm ürünlerinizin ithalatı yapılıp vergisi ödenmiş olarak teslimi yapılacak. Bundan sonra istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz.
  • Tüm vergilerin tarafımızdan ödenmesine ve fiyatlarımızda olacak küçük artışa rağmen, Türkiye'nin en ucuz kozmetik mağazası olmaya devam edeceğiz.

Neler aynı kalacak?
  • ÜCRETSİZ GÖNDERİM. Tüm siparişler ÜCRETSİZ gönderilecek*
  • Bağlılık indirimlerimiz eskiden olduğu gibi devam edecek. %10’a varan bağlılık indirimimizden faydalanmaya devam edeceksiniz.
  • Daha fazla al, daha fazla kazan olanağımızla 6 ürüne kadar aynı anda sipariş vermeniz halinde ekstra %5 indirim almaya devam edeceksiniz.

Siz değerli müşterilerimize tekrar hizmet vermekten dolayı mutluyuz.

*Sadece parfüm içeren siparişlerde küçük bir miktar gönderi ücreti uygulanacaktır.


0 yorum: