M.A.C Matchmaster Fondöten

Pazartesi, Ekim 31, 2011 Shelby 2 Comments

Çok fondöten insanı değilim. Buna rağmen elimde 4 tane farklı fondöten var. Üç tanesini gelin makyajım için almıştım (Gelin makyajımı kendim yaptım evet. O da bir başka postta inşallah). Matchmaster'ı ise almaya hiç niyetim yoktu. Almadım da zaten:)

Twitter'da öylesine bakınırken Trendus.com' un bir twitiyle hemen facebook sayfasındaki yarışmasına ışınlandım. Sorulan soruya doğru cevabı veren ilk 30 kişiden (aslında 6. ehem) biriydim! Çok sevindim inanamadım. İlk defa böyle bir etkinlikten bir şeyler kazanmıştım.

Hediyelerin dağıtımına başladıkları gün koşa koşa gittim Ankamall M.A.C'e. Berna MUA uygun rengi bulup uyguladı. Zaten internetten baktığımda kendi rengimin 1,5 olacağını tahmin etmiştim (Diğer fondötenlerde NW 15'im), gerçekten de öyle oldu.Matchmaster ciltte fondöten olduğu belli olmayan, mat bitirişli, kadifemsi bir his bırakan, orta kapatıcılıkta bir fondöten. Ciltte ağırlık hissettirmiyor. Hassas-karma cildime güzel uydu. Gözeneklerimi kapattı. Fotoğraflarda özellikle bir sivilcemi de çektim ki kapatıcılığı belli olsun. Pudramsı olmasına rağmen yanaklarımda ve alnımda gerginlik hissi bırakmadı.


Bu da flaşlı çekim.Studio Fix Fluid gibi 24 ay kullanım süresi var.


Studio Fix Fluid 30 ml iken Matchmaster 35 ml. Fiyatı 76 TL

Bu arada Trendus.com'un yarışmaları devam ediyor. Takipte kalın kaçırmayın!

2 yorum:

  1. Ben şu anda studio fix kullanıyorum ve memnun değilim, kalıp gibi duruyor cildimde. Bitince bunu deneyeceğim

    http://pinkyfashionbeauty.blogspot.com/

    YanıtlaSil
  2. Ben studio fixi de beğeniyorum. Yüzüm çok kızarırsa studio fix kullanıyorum daha kapatıcı çünkü. Ama bunun duruşu daha güzel.

    YanıtlaSil