Benefit They're Real! Mascara

Pazartesi, Ekim 10, 2011 Shelby 4 Comments

İlk kozmetik yazımın Benefit'in bu muhteşem maskarasına bir övgü olmasını istiyorum. Aslında bloggerların bu maskaraya pek hakkını vermediğini düşünüyorum. Sanırım sadece bir blogda görmüştüm.

Kirpiklerim biraz uzun ve gür olduğu için denediğim tüm rimellerden benzer sonuçlar aldım. En ucuzundan en pahalısına kadar... Biraz daha fark yaratsınlar diye pek çok maskara denedim. YSL, Dior, Maybelline, Avon,.. Hepsinde benzer sonuç aldım. They're Real! maskarayı deneyene dek.

Uygulaması standart rimellerden biraz farklı. Önce fırçayı yatay tutup tüm kirpiklerimizi boyuyoruz. İlk aşamada eski rimellerimize benzer sonuçlar almamız normal:


Sonra fırçanın ucuyla tüm kirpiklerimizi tek tek geçiyoruz. İşte şimdi maskaranın verdiği hacmi görebiliriz.


 Son olarak bir kez daha fırçayı yatay tutup kirpiklerimizi tarıyoruz. İşte mükemmel hacimli, uzun ve tek tek ayrılmış kirpiklere kavuştuk. Ben günlük makyajda bile yoğun kirpik sevdiğim için iki kat uyguluyorum (yukarıda anlatılanlar bir tek katı oluşturuyor). Aşağıdaki fotoğrafta iki gözüm arasında ki farkı görebilirsiniz.
They're Real! maskarayı Sephora'lardan temin edebilirsiniz. Yurt dışı fiyatı 22$, Sephora'larda 69TL.

4 yorum:

 1. PINKY FASHION12 Ekim 2011 16:01

  Hayırlı olsun. Benımde blogum cok yenı bakmak istersen tık tık

  http://pinkyfashionbeauty.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. Wow! Süper olmuş kirpiklerin! özellikle dediğin gibi 2. katı sürdükten sonra çok fark etmiş...Bu arada hayırlı olsun blogun :)
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 3. waoww süper görünüyor gözlerin ;)

  YanıtlaSil
 4. Yorumlarınız için çok teşekkürler. Süper olan rimel bence, sağ ve sol göz farkını görüyorsunuz:)

  YanıtlaSil